Dane osobowe

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w AUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT Sp. z o. o.

 

 1. Administratorem Danych jest AUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT Sp. z o. o.
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z AUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT Sp. z o. o., ul. Zaściankowa 94/1A, 02-989 Warszawa, e-mail: daneosobowe@apflota.pl.
 3. Dane osobowe są przetwarzane w celu współpracy, oferowania i realizacji usług flotowych przez AUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT Sp. z o. o.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie do prawidłowej realizacji celu przetwarzania.
 5. Dane osobowe klientów nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej, chyba że jest to konieczne dla celu osiągnięcia celu przetwarzania.
 6. W celu uzyskania kopii danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem Danych.
 7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa lub do czasu cofnięcia zgody.
 8. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 9. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 10. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 11. AUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT Sp. z o. o. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

 

Back to top